Ді-джей на весілля, корпоратив, ювілей – 1200 грн / 6 годин (Київ і область)

Диджей на свадьбу, корпоратив, юбилей

Будь-яка святкова подія не може відбуватися без музичного супроводу. Спробуйте вимкнути музику і свято миттєво перетвориться на понуре дійство.

Наш ді-джей підбираючи відповідний музичний супровід створить приємну атмосферу, що сприяє дружньому спілкуванню і отриманню задоволення від свята. І, звісно, куди ж без танців? Гості не встоять перед танцювальною підбіркою досвідченого ді-джея, так як він відчуває настрій танцюючих і ставить ту пісню, яка потрібна саме цим людям саме в цей час. Основу його музичної колекції складають сучасні зарубіжні і наші хіти, але це може бути найрізноманітніша музика, залежно від побажань замовника. Хіти 80-х і 90-х, латино-американські, народні, джаз, рок-н-рол, клубні хіти – ось далеко не весь список з арсеналу нашого DJ. А, можливо, побажанням замовника буде, наприклад, тільки українська музика, або  тільки західна, або тільки стиль (виконавець) Х, або все крім виконавця (стилю) Y – теж не питання, список пісень узгоджується заздалегідь з замовником.

Також в кожного свята є своя специфіка і свій настрій. Ді-джей на весіллі може створити як енергійну живу атмосферу, так і більш спокійну розслабляючу, залежно від характеру гостей, або їх комбінацію. День народження у 50-річного ювіляра може бути більш спокійним і стриманим ніж в 30-річного. Корпоратив великої компанії часто вирує енергією. Презентація товару/послуги повинна викликати інтерес. Спортивний захід має мотивуючу атмосферу, що піднімає дух, сприяє суперництву й досягненню цілей. Підібрана ді-джеєм музика покликана ввійти в резонанс з настроєм заходу, підсилити враження присутніх.

І з цією задачею чудово впорається наш DJ – універсальний мультижанровий ді-джей, який прикрасить своїм музичним оформленням будь-яке свято: весілля, день народження (ювілей), корпоратив, спортивну подію, шкільне/дитяче свято тощо (Київ).