Раді запропонувати наших професіоналів до ваших послуг: ді-джея, ведучого та звукорежисера. Кожен спеціалізується тільки на своїй справі і вже не перший рік задіяний на урочистих заходах.

Ді-джей на весілля, корпоратив, ювілей – 1200 грн / 6 годин (Київ і область)

Диджей на свадьбу, корпоратив, юбилей

Будь-яка святкова подія не може відбуватися без музичного супроводу. Спробуйте вимкнути музику і свято миттєво перетвориться на понуре дійство.

Наш ді-джей підбираючи відповідний музичний супровід створить приємну атмосферу, що сприяє дружньому спілкуванню і отриманню задоволення від свята. І, звісно, куди ж без танців? Гості не встоять перед танцювальною підбіркою досвідченого ді-джея, так як він відчуває настрій танцюючих і ставить ту пісню, яка потрібна саме цим людям саме в цей час. Основу його музичної колекції складають сучасні зарубіжні і наші хіти, але це може бути найрізноманітніша музика, залежно від побажань замовника. Хіти 80-х і 90-х, латино-американські, народні, джаз, рок-н-рол, клубні хіти – ось далеко не весь список з арсеналу нашого DJ. А, можливо, побажанням замовника буде, наприклад, тільки українська музика, або  тільки західна, або тільки стиль (виконавець) Х, або все крім виконавця (стилю) Y – теж не питання, список пісень узгоджується заздалегідь з замовником.

Також в кожного свята є своя специфіка і свій настрій. Ді-джей на весіллі може створити як енергійну живу атмосферу, так і більш спокійну розслабляючу, залежно від характеру гостей, або їх комбінацію. День народження у 50-річного ювіляра може бути більш спокійним і стриманим ніж в 30-річного. Корпоратив великої компанії часто вирує енергією. Презентація товару/послуги повинна викликати інтерес. Спортивний захід має мотивуючу атмосферу, що піднімає дух, сприяє суперництву й досягненню цілей. Підібрана ді-джеєм музика покликана ввійти в резонанс з настроєм заходу, підсилити враження присутніх.

І з цією задачею чудово впорається наш DJ – універсальний мультижанровий ді-джей, який прикрасить своїм музичним оформленням будь-яке свято: весілля, день народження (ювілей), корпоратив, спортивну подію, шкільне/дитяче свято тощо (Київ).

Ведучий на весілля, корпоратив, день народження (Київ)

Ведучий - це рушійна сила будь-якого заходу. А особливо, коли справа стосується весілля, дня народження, корпоративу.

Наша професійна ведуча, позитивна і життєрадісна від природи, вміє налаштовувати до себе присутніх, залишаючись при цьому в своєму природньому стані. Достатньо раз побувати на її заході, щоб переконатись та зарядитись життєвою енергією й позитивним настроєм на весь вечір. Вона створить дружню ненав’язливу атмосферу і порадує гостей вишуканими конкурсами інтелігентно та без жартів нижче поясу. Отже, пропонуємо послуги ведучого:

  • ✔ Наявність вокальних номерів
  • ✔ Сучасні сценарії, цікаві конкурси, робота, з будь-якими віковими категоріями, індивідуальний підхід до кожної події
  • ✔ Проведення заходів будь-якої складності (корпоративи, весілля, дні народження, сімейні урочистості, концерти, презентації, випускні)
  • ✔ Написання індивідуальних сценаріїв для стилізованих заходів, виїзних церемоній, церемонії реєстрації, пісочної церемонії, винних церемоній, параду гостей
  • ✔ Обов'язкова зустріч і консультація від ведучої

Звукорежисер (Київ)

Звукорежисер на концерт 

Як відомо, кінцеве звучання музичного дійства залежить від багатьох факторів: виконавців, типу і конфігурації обладнання, приміщення. Дуже важливу роль грає майстерність і досвід звукорежисера. Один може повністю використовувати потенціал більш простого обладнання досягаючи чудового звучання, тоді як в іншого навіть з найкращою технікою все звучатиме різко й крикливо.

Наш люб’язний неконфліктний звукорежисер визвучить музичний колектив будь-якої складності, з комфортом для музикантів і чітким збалансованим звуком в залі. Жанр і склад інструментів неважливий: рок-гурт, джаз-бенд, народні колективи чи навіть оркестр. Форс-мажорні обставини (які час від часу трапляються на сцені) не застануть його зненацька, адже він визвучив десятки колективів в найрізноманітніших умовах за свою майже 10-літню практику.

Наш досвідчений звукорежисер до ваших послуг.