Портфоліо

Деякі з виконаних робіт:

Виступ Black Omolo (Кенія) на Трухановому острові

Озвучення акустичного витступу співачки Black Omolo з Кенії та місцевих гуртів. Аудиторія: близько 150 чоловік на відкритому просторі. Локація: пляж острова Труханів на Дніпрі. Використовувалися рупорні топи преміум-класу KV2 Audio ES1.0 без сабвуферів, так як в акустичному варіанті була відсутня потужна низькочастотна складова. Також задіяний був полегшений комплект беклайну, що складався з рекового цифрового мікшера (керування з планшета), динамічних та конденсаторних сценічних мікрофонів Shure та Sennheiser з комплектом стійок та Fender Squier в якості моніторів на стійках.
Незважаючи на погіршення погоди в день виступу і шум вітру (в тому числі і в мікрофонах) наша команда на відмінно виконала технічне завдання і приємно здивувала слухачів чистим і натуральним звучанням голосу та інструментів.

 

Корпоратив IT-компанії

Озвучення корпоративу IT-компанії. Аудиторія: близько 100 чоловік на відкритому просторі. Використовувався рупорний комплект KV2 Audio потужністю 5.7 кВт і комплект DJ-обладнання (DJ-мікшер Pioneer, 2 програвачі вініловових платівок Technics SL-1200 та Fender Squier в якості моніторів на стійках).
Звукова система використовувалась для виступу DJ: легка музика під час фуршету та танцювальні хіти в розпал вечора.

 

Форум Сosmetics Ukraine 2017

Озвучення Сosmetics Ukraine 2017. Локація: конгресно-концертний зал конгресно-виставкового центру "Парковий". Для озвучення площі в 750 кв.м. використовувалися рупорні акустичні системи KV2 Audio ES1.0 з радіомікрофонами.
Зал розрахований приблизно на 500-600 місць залежно від розсадки. Команда "Тато-звук" з легкістю впоралась з поставленим технічним завданням (озвучити голос спікерів), використавши всього 2 акустичні системи преміум-класу KV2 Audio ES1.0. Доповіді спікерів звучали чітко і розбірливо навіть на останніх рядах. При цьому звук був натуральний і чистий, без найменшого натяку на перевантаження системи.

 

Фестиваль ReAction 2017

Озвучення фестивалю ReAction 2017. Використовувався рупорний комплект KV2 Audio потужністю 5.7 кВт і повний беклайн: гітарне підсилення, комплект ударних, комплект мікрофонів зі стійками, сценічні монітори, цифровий мікшерний пульт та вся необхідна комутація.

 

Зйомка кліпу "Сальто Назад"

Озвучення зйомки кліпу гурту "Сальто Назад" своїм комплектом Fender Squier & Sub 1.2 кВт. Комплект використовувався для відтворення пісні під час зйомки, а також для роботи режисера.

 

Квартирник "Stereoplen"

Озвучення квартирника гурту "Stereoplen" комплектом Fender Squier & Sub 1.2 кВт. Аудиторія - близько 60 чоловік, гучність - достатня для комфортного прослуховування живої музики та танців.