"Тато-звук" надає послуги оренди звуку (прокату звукового обладнання) для малих і середніх масових заходів (до 1000 людей) в Києві та області. Завантажити прайс.

Оренда рупорного комплекту звуку KV2 Audio 5.7 кВт (до 1000 людей) - 3500 грн/день (спеціальна ціна)

Логотип KV2 Audio

Оренда звуку KV2 Audio

Повністю рупорний quad-amp (4-cмуговий) комплект звуку преміум-класу KV2 Audio призначений для озвучення аудиторії до 1000 чоловік на відкритому просторі або в приміщенні достатнього об’єму. Тип заходу не має значення: вечірка DJ-формату, живий концерт, презентація, лекція, майстер-клас, спортивні і релігійні заходи, корпоратив, ювілей, весілля тощо.

Переваги:

 • ✔ Висока гучність і дальність
 • ✔ Феноменальна якість звуку (достатньо один раз почути, щоб впевнитися)
 • ✔ Особливо висока чіткість і розбірливість мови/вокалу
 • ✔ Повноцінний бас
 • ✔ Висока економічна ефективність рупорної системи (в 2-3 рази вище ніж в традиційних систем)
 • ✔ Індивідуальне налаштування системи під конкретні умови
 • ✔ Привабливий дизайн

Оренда комплекту звуку Fender Squier & Sub 1.2 кВт (~100 людей) - 1300 грн/день

Логотип Squier by Fender

Оренда звуку Fender Squier & Sub

Комплект звуку Fender Squier з сабвуферами розрахований на аудиторію близько 100 людей як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Підходить для живого акустичного або міні-виступу, дискотеки, презентації, лекції, майстер-класу, спортивних заходів, корпоративів, ювілеїв, весіль та інших заходів.

Переваги:

 • ✔ Недорогий компактний комплект з приємним звуком
 • ✔ Повноцінний бас
 • ✔ Індивідуальне налаштування системи під конкретні умови
 • ✔ Нейтральний дизайн, що підходить до будь-якого інтер’єру

Оренда комплекту звуку Fender Squier 300 Вт (фон/мова до 50 людей) - 700 грн/день

Логотип Squier by Fender

Оренда звуку Fender Squier

Міні-комплект звуку Fender Squier призначений для презентації, виставки, лекції, майстер-класу або не гучної фонової музики в невеликих приміщеннях і для невеликих аудиторій (не більше 50 людей). Однак для дискотеки і гучної музики гучності басу цього комплекту буде недостатньо.

Переваги:

 • ✔ Найдоступніший за ціною і найкомпактніший звуковий комплект
 • ✔ Ефективний для підзвучення мови в малих приміщеннях
 • ✔ Нейтральний дизайн, що підходить до будь-якого інтер’єру

Як підібрати комплект звуку?

Щоб вибрати, який же все-таки комплект звуку взяти в оренду, потрібно з'ясувати ряд питань:

1. Формат заходу і стиль музики. Залежно від формату заходу підбирається потрібна конфігурація комплекту. На живому концерті чи DJ-виступі низькочастотна складова звуку (бас) повинна бути в достатку, відповідно потрібно орендувати звукову систему, яка включає в себе низькочастоті акустичні системи - сабвуфери (комплекти KV2 Audio, Fender Squier & Sub), при цьому враховується і стиль музики. В цю категорію входять і інші заходи, такі як корпоратив, весілля, день народження, спортивні події. Якщо стоїть задача підсилити лише голос для виставки, презентації, майстер-класу, лекції, тренінгу або підзвучити акустичні інструменти і не вражати публіку громоподібним басом, то можна орендувати комплект звуку без сабвуферів.

2. Чисельність аудиторії. Тут все просто - чим більша аудиторія, тим більш гучний комплект звуку потрібно брати в оренду. При цьому не слід плутати гучність з потужністю (кількістю ват, Вт) звукової системи. Потужність це кількість ват, які можна безпечно подати на акустичну систему, але гучність залежить не тільки від неї, але й від чутливості (SPL) і характеристик приміщення / простору, де встановлена система.

3. Габарити і акустичні особливості приміщення / сцени. В будь-якому приміщенні слухачі чують не тільки прямий звук акустичної системи, але й звук, що багатократно відбивається від стін, стелі й підлоги. Тому гучність будь-якої системи в приміщенні (особливо малого об'єму) буде значно більшою, ніж на відкритому повітрі. Відповідно, для відкритого повітря, залежно від інших факторів також, потрібно брати в оренду більш гучний комплект (KV2 Audio). Акустичні особливості інтер'єру також беруться до уваги, бо більш пористі матеріали (дерево, текстиль, м'які меблі) поглинають більше звуку ніж гладкі тверді матеріали (плитка, бетон, цегла), що більше відбивають звук і гучність в таких приміщеннях буде вищою.

4. Особисті вподобання. Якщо ж треба справити особливе враження на аудиторію навіть в меншому приміщенні, слід взяти в оренду звук KV2 Audio. Звучання цього комплекту принесе слухачам справжнє естетичне задоволення, а знайома музика зазвучить по-новому.

Якщо у вас виникли питання стосовно вибору комплекту звуку, оренди додаткового обладнання, надання додаткових послуг тощо, ви можете отримати детальну консультацію зателефонувавши до нас: (063) 862-30-22 (дзвінки приймаються з 8:00 до 20:00 щодня). Працюємо в межах Києва і Київської області.